Ödemlerin yapılması

Sadece birkaç adımda, ödeme yapmak için kiminle iletişime geçebileceğinizi ve genel seçeneklerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Creditreform'dan bir mektup aldınız - şimdi ne olacak?

Creditreform'dan, gecikmiş ödemeniz olduğu ve bu sorunun bir an önce çözülmesini isteyen bir hatırlatma mektubu aldınız mı? Web sitemizin bu sayfasına girerek, doğru yönde ilk adımı atmış olursunuz. Aşağıda nasıl ilerleyeceğinizi anlatacağız.

Bizimle irtibata geçin

Lütfen derhal mektupta adı geçen alacak takip görevlisiyle iletişime geçin. Alternatif olarak, sorumlu tahsilat departmanının iletişim bilgilerini almak için, yetkili ofisin posta kodunu doğrudan bu sayfadaki "yerel Creditreform - posta kodunu veya lokasyonu girin" alanına da girebilirsiniz. Aldığınız mektupta ilgili Creditreform ofisinin posta kodunu da bulabilirsiniz. Sizinle irtibata geçerek birlikte çözüm bulabiliriz. Ödeme sürelerindeki gecikmelerin olumsuz sonuçları ve maliyetleri olabileceğinden, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Örneğin, alacaklar, ödeme için mahkemeye devredilebilir.
 

Creditreform dosya numarasını hazır bulundurun

Alacak takip dosya numarası, aldığınız mektupta mevcuttur. Dosya numarası, alacak tahsildarının dosyanızı işleme alabilmesi için önemlidir.

Bizimle ödeme yöntemini ayarlayın

Duruma göre farklı ödeme seçenekleri düşünülebilir. Burada da yapmanız gereken ilk şey, her iki taraf için de uygun  bir ödeme yöntemi üzerinde anlaşmak için bizimle istibata geçmenizdir. Örneğin, tüm tutarı tek seferde ödeyemiyorsanız, gerekirse burada taksitli ödemeler kararlaştırılabilir. Sorumlu alacak tahsil memuru size daha ayrıntılı bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Geri arama talep edin

Öncelikli geri arama

Devam eden alacak takip işlemi

Devam eden alacak takip işlemleri için geri aradığınızda, lütfen ilgili ofis ve dosya numarasını belirttiğinizden emin olun. Bu bilgileri Creditreform'dan gelen mektupta bulabilirsiniz Bu bilgiler olmadan size yardımcı olmamız mümkün değildir.