Creditreform Dünyasına Hoşgeldiniz

Dünya çapında toplam yaklaşık 157.000 üye, hizmetlerimize güveniyor.

Creditreform kendini tanıtıyor

Creditreform, Almanya'nın önde gelen ticari bilgi, pazarlama verileri ve alacak yönetimi çözümleri sağlayıcısıdır. 1879'dan beri şirketleri ödeme temerrütlerinden koruyoruz. Bu temel fikir bugüne kadar değişmedi, ancak tekliflerimiz sürekli olarak gelişti.

Bugün sadece Almanya'da 128 bağımsız şubemiz bulunmaktadır. Sanayi grupları, bankalar ve sigorta şirketlerinin yanı sıra zanaat işletmeleri ve yeni kurulan şirketler de dahil olmak üzere her büyüklükten ve sektörden yaklaşık 130.000 üye şirketle ilgileniyorlar. Uzmanlarımız birlikte iş risklerini değerlendirmeye, müşteri potansiyelini belirlemeye ve gelen ödemelerin izlenmesi ve uygulanması konusunda müşterilerimize yardımcı oluyorlar.

Dünya çapında yaklaşık 158.000 üye, çözümlerimize güveniyor ve günlük olarak tamamlayıp güncellediğimiz kapsamlı veritabanımızdan yararlanıyorlar. Creditreform Gruppe, Creditreform AG, Creditreform International ve küresel bir ortak ağı tarafından destekleniyoruz.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Rakamlarla Creditreform

140
Yıllık Deneyim
88
Milyon Şirket Verisi (dünya çapında)
158
Dünya Çapında Üye

Bizi harekete geçiren nedir: Creditreform marka değerleri

  • Birlikte – Müşterilerimizle ortak noktalarımızı yaşıyoruz. Dünya çapında 158.000'den fazla üye ile değerli verileri ve ödeme deneyimlerini paylaşarak, büyük, koruyucu bir topluluk oluşturuyoruz.
  • Kişisel – Sizin için buradayız. Sadece Almanya'da, Almanya genelinde 128 bölgede. Deneyimli uzmanlarımız ekonomik çevreye çok aşinadır ve size doğrudan sahada tavsiyelerde bulunurlar.

  • Yalın– Günlük işlerinizi kolaylaştırıyoruz. My Creditreform platformumuzla, üye olarak ulusal ve uluslararası tüm hizmetlerimize rahat ve ücretsiz erişim elde edersiniz.
  • Değerli – Kapsamlı, kaliteli bir veri tabanı ve 140 yıllık şirket geçmişinden gelen eşsiz bilgi birikimimiz ile başarınızın temelini biz sağlıyoruz.
  • Destekleyici – Bir ortak olarak yanınızdayız. İster bir kredi kontrolü, ister piyasa analizi veya ihtar prosedürü olsun: geniş yelpazemiz her ihtiyaç için doğru çözümü sunar.
Creditreform-Maerkte-Standorte-950x503.jpg

Nasıl çalışıyoruz: Ciddi ve şeffaf

Hassas verilerin güvenli bir şekilde işlenmesi: Tüm ürün ve hizmetler, Federal Veri Koruma Yasası'na (BDSG) tabidir. Ayrıca, Avrupa Genel Veri Koruma Yönetmeliği'ne (GDPR) her zaman uyum sağlıyoruz.

Ne yapıyoruz: Hizmetlerimiz

Creditreform-Bonitaet-Risikobewertung-950x503-V2.png

Kredibilite & Risk Değerlendirmesi

Bilgi, kredi kontrolü, izleme, ödeme deneyimleri

Daha fazla bilgi
Creditreform-Inkasso-Rechnung-offen-950x503.jpg

Alacak Takibi & Alacaklar

İhbar, alacak yönetimi, kredi sigortası, faktoring

Daha fazla bilgi
Creditreform-Marktanalyse-Kundendaten-950x503.jpg

Pazar Analizi & Müşteri Verileri

Lokasyon potansiyeli, pazar ve sektör bilgisi, müşteri yönetimi

Daha fazla bilgi