Pazar Araştırması & Müşteri Verileri

Pazarlama hizmetlerimiz ile size güncel müşteri verileri ve piyasa bilgileri sağlıyor ve analizlerimizle müşteri potansiyelini belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Müşteri yönetiminizi optimize ediyor ve satış potansiyelinizi belirliyoruz

Pazarlarınızı ve hedef kitlenizi tam olarak biliyor musunuz? Ve hangi müşteri ilişkilerinin özellikle karlı olduğunu biliyor musunuz? Pazarlama ve satış ölçümlerinizi hedef odaklı bir şekilde planlıyorsanız ve şirketinizin uzun vadede başarısını sağlamak istiyorsanız, mevcut müşteri ve pazar bilgileri çok önemlidir. Çünkü sadece pazarlarını anlayan ve kendilerini doğru konumlandıran şirketler - özellikle büyük rekabetin olduğu sektörlerde - satış potansiyellerini kullanabilirler.

Buna değerli müşterileri elde tutmak ve çekici yeni müşteriler kazanmak gibi önlemler dahildir. Korunan müşteri verileri ve uygun hedef gruplar hakkındaki bilgiler bunun için önemli ön koşullardır. Müşteri bazındaki potansiyelinizi göstermek, hedef kitlenizi belirlemek ve potansiyel yeni müşterileri belirlemek için kapsamlı pazarlama verilerimiz ve analizlerimizle size destek oluyoruz. Ayrıca veritabanınızın her zaman güncel olmasını sağlıyoruz.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Creditreform-Kunden-Akquise-Bindung-950x503.jpg

Hedef Gruplarını & Müşterileri Belirleyin

Potansiyeli olan yeni müşteriler mi arıyorsunuz yoksa değerli müşteriler mi bulmak istiyorsunuz? Hedef grup analizi yapıyoruz ve verilerinizi sektör kodu, şirket büyüklüğü ve diğer ilgili özelliklerle zenginleştiriyoruz. En iyi müşterilerinizi neyin karakterize ettiğini ve müşteri portföyünüzde ne kadar potansiyel olduğunu bilmek ister misiniz? En iyi müşterilerinizin profiline uygun hedef grupları belirliyor ve müşterilerinizin ve pazar segmentlerinizin özel ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyoruz.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Pazarlama hizmetlerimizin avantajları

  • Araştırdığımız ve kullanıma sunduğumuz verilere dayalı en yüksek kalite standartları.
  • Akıllı analiz yöntemleri ve kapsamlı adres yönetimi ile hassas hedef grup belirleme..
  • Müşteri verilerinin sürekli ynilenmesi sayesinde güncellik.
  • Müşteriler artık hedeflenen bir şekilde ele alındığından ve uzun vadede elde tutulduğundan, pazarlama ve satışta maliyet tasarrufu.
  • Verilerin güncellenmesinden pazarlama verilerinin sağlanmasına ve analizine kadar tek bir kaynaktan bilgi edinme imkanı.

 

Size ve firmanıza özel çözümlerimiz

Pazarlama hizmetlerimizle, pazarlama ve satış önlemlerinizi etkin bir şekilde kullanabilmeniz için size potansiyelleri ve riskleri göstermek istiyoruz. Pazar fırsatlarınızı değerlendirmenize, şirketiniz için uygun lokasyonları bulmanıza veya ürünleriniz veya hizmetleriniz konusunda hevesli müşteri segmentlerini filtrelemenize yardımcı oluyoruz. Her zaman güncel olması gereken ilgili veriler şirketinizin müşteri yönetiminin mümkün olduğunca verimli çalışması ve tüm faaliyetler açısından çok önemlidir. Bunu yapmak için müşteri veritabanınıza yakından bakıyor ve optimizasyonu sağlıyor veya hangi müşteri ilişkilerinin riskle ilişkili olduğunu ve hangilerinin büyük potansiyel sunduğunu belirliyoruz. Hizmetlerimizi her zaman kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz.

İletişim Formu