Creditreform Üyesi Olun

Güvenli ticari işlemler söz konusu olduğunda ortağınız biziz! Finansal veriler, borç tahsilat hizmetleri veya size özel sistem çözümleri ile iş süreçlerinizi optimize edebiliriz.

Creditreform topluluğunun bir parçası olun

Bizimle "sadece bir müşteri" değilsiniz. Hizmetlerimizi seçerek büyük Creditreform topluluğunun bir üyesi olabilirsiniz. Yaklaşık 157.000 şirket, uzun yıllara dayanan deneyimimize şimdiden güveniyor ve ulusal ve uluslararası  kapsamlı çözümlerimizden yararlanıyor.

Sadece Almanya'da 128 ofisimiz ile size yakın olmamız garantilidir. Yerel uzmanlarımız, iş başlatma, kredi değerlendirme ve ödeme işlemlerinden borç tahsilatı ve ötesine kadar müşteri yönetiminin tüm yönlerinde size destek olacaktır. Ve çevrimiçi hizmetlerimizle, bir üye olarak hizmetlerimize günün her saati, istediğiniz zaman rahat ve hızlı erişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tekliflerimizi gözden geçirin ve Creditreform üyeliğinin avantajlarından yararlanın.

Üyelik - Süreç nasıl işliyor ?

Bireysel bir teklif mi istiyorsunuz, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz veya üyelikle ilgili sorularınız mı var? Size kişisel olarak tavsiye vermekten memnuniyet duyarız! Sadece aşağıdaki formu doldurun - tabii ki herhangi bir yükümlülük altına girmeden. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Avantajlarınıza göz atın

  • Güvenli ticari işlemler söz konusu olduğunda ortağınız biziz - finansal veriler, borç tahsilat hizmetleri veya size özel sistem çözümleri ile iş süreçlerinizi optimize ediyoruz.
  • Pazar liderine güvenin; Almanya'da 10 ticari rapordan en az 7'si Creditreform'un dünya çapında görev yapan 1.000'den fazla analisti tarafından derlenmektedir.
  • Sizin için buradayız- dünya çapında yaklaşık 4.500 çalışan kişisel olarak sizin için hazır.
  • Özel borç tahsilat verileri, ödeme deneyimlerinin değişimi ve çok daha fazlası aracılığıyla iş topluluğumuzdan yararlanabilrsiniz.
  • Avrupa ve Çin'deki 23 ulusal şirket ve dünya çapında bir ortak ağı ile sizi destekliyoruz.
  • Günün her saati dijital hizmetler, ücretsiz Creditreform dergimiz ve çok çeşitli seminerlerle genel bir bakış kazanabilrsiniz.

Creditreform Dergisi

Alışılmışın dışında düşünmeyi seviyor ve işletme yönetimi, insan kaynakları, pazarlama, finansman, vergiler, BT ve çok daha fazlası ile ilgileniyor musunuz? O zaman Creditreform dergisi size tam olarak aradığınız bilgileri sunuyor. Handelsblatt yayın grubu ile işbirliği içinde ayda bir kez yayınlanmaktadır ve Creditreform üyelerine ücretsiz olarak gönderilir. Üye olmayanlar dergiye buradan abone olabilir: Creditreform Magazine