Alacak Takibi & Alacak Yönetimi

Profesyonel alacak yönetimimiz ile tüm tahsilat sürecinde size destek oluyor, ödeme temerrütlerini önleyecek ve likiditenizi güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz.

Başarınız için verimli alacak yönetimi

Müşteriniz ödenmemiş faturaları zamanında ödemedi mi? Bu durumda ödemelerinizi almak için uygun adımları atmalısınız. Şirketler için iyi işleyen bir alacak yönetim sistemi, pazardaki uzun vadeli başarılar için çok önemlidir. Ana amaç, ödeme temerrütlerini önlemek ve halihazırda doğmuş olan ödenmemiş borçları etkin bir şekilde ele almaktır. Bu ayrıca, bir ticari işlemin sonuçlanmasından önce doğru sözleşme tasarımıyla başlayan önleyici tedbirleri de içerir.

Neticede vadesi geçmiş faturalar, şirketinize aynı anda birkaç düzeyde yük getirir: Alacakların tahsilatı çok zaman alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ek maliyet gerektirir. Bunun nedeni, alacakların sermayenizi bağlamasıdır ve bu da yeni yatırımlar için uygun değildir. Alacak yönetiminin tüm yönlerine yönelik profesyonel çözümlerimizle size kapsamlı destek sağlayabilir ve ödeme temerrütlerini önleyebilir, alacakları anında tahsil edebilir ve tüm süreci yönetebiliriz.

 

Durumunuz ne olursa olsun doğru çözüme sahibiz

Creditreform-Inkasso-neu-950x503.jpg

Ödeme talepleri

Mahkeme öncesi alacak tahsilatından adli ihtar takibatına ve icra tedbirlerinin başlatılmasından icra edilebilir alacakların uzun vadeli takibine kadar vadesi geçmiş alacaklarınızın tahsili için size özel çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz, iş ortağınız yurtdışında olsa bile ödemelerin hızlı bir şekilde alınmasını sağlar.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Creditreform-Inkasso-Zahlung-leisten-950x503.jpg

Ödeme yapın

Creditreform'dan bir ödeme talebi aldınız ve bu sorunu bir an önce çözmek mi istiyorsunuz? Kiminle iletişime geçebileceğinizi, ödemeleri nasıl yapacağınızı ve hangi genel imkanların mevcut olduğunu birkaç adımda açıklayacağız.

CREDİTREFORM TURKEY BİLGİ SERVİS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Yetkili desteğe sahip tahsilat ve alacak yönetimi

Bizim için alacak yönetimi sadece tahsilatla başlamaz. İş süreçlerinizi en başından destekliyor ve uzun vadede alacak yönetiminizi optimize ediyoruz. Ödeme yapılmaması durumunda, dava öncesi alacak takibinde adli ihtar işlemlerine ve tapu takibine kadar uzanan hatırlatma hizmetimiz ile taleplerinizi güvence altına alıyoruz. Kredili mal veya hizmet sunuyorsanız, müşterilerin ödeme gücünü önceden öğrenme ve ödeme yapılmamasına karşı kendinizi koruma seçeneğiniz de vardır. Doğal olarak, sürecin herhangi bir aşamasında bize tam bir güvenle yaklaşabilirsiniz: peşin olarak önceden hatırlatıcılar gönderdikten sonra veya alacakların başlığını takip ederek. Size tavsiyelerde bulunmaktan ve çözümlerimizi bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamaktan memnuniyet duyarız.

Avantajlar: Bizim en iyi ifade eden nedir ?

 • Tek kaynaktan profesyonel borç tahsilatı

 • Kişisel yerel irtibat kişisi

 • Creditreform ödeme gücü verileri sayesinde yüksek başarı oranı

 • Koleksiyon uzmanlarımızın bireysel yaklaşımı

 • Başarı odaklı tahsilat koşulları

 • Tahsilat bakiyelerinin aylık olarak ödenmesi

 • Borç tahsilatı dosyalarının kolay iletilmesi

 • Toplu dosya işlemeye ilişkin güncel bilgiler

 • Yurt dışındaki alacak takip dosyalarının kabulü

 • Borçlularla adil muamele

   

   

İletişim Formu