Creditreform grubu

Merkezi uzman birimler ve merkezi olmayan şirketler Creditreform Grubunda bir araya gelerek hizmet yelpazesini birleştirmiştir.

Creditreform Grubu

Creditreform Grubu, çok sayıda yan kuruluş, ulusal ve uluslararası Creditreform ofislerinden oluşmaktadır. Creditreform, dünya çapında 23 ülkede 162 şirket tarafından temsil edilmektedir. Birlikte, yenilikçi hizmetler suna ve nerede olurlarsa olsunlar müşterilere kişisel olarak yardımcı olurlar. Gruptaki şirketler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Creditreform International

  Tüm dünyada güvenli ticaret

  Creditreform International, Avrupa ve Çin'deki 23 Creditreform ülke ofisinin güçlerini birleştirdiği çatı kuruluştur. 162 bölge müdürlüğünün yerel uzmanlığı, işletme bilgileri ve alacak yönetimi konusunda tek tip kalite standartları ile ticari ilişkiler ve yabancı yatırımlara güvenli bir temele sağlamaktadır.

  Dünya çapında güvenli ticari işlemler sağlamak için Creditreform International,  hem dış borç tahsilatı hem de geniş bir dış bilgi ürünleri portföyü sunmaktadır. Creditreform'un temsil edilmediği pazarlarda Creditreform, sürekli kalite kontrollerine tabi olan uzun süreli ve güvenilir ortaklar ile çalışmaktadır.

  Ülkenizdeki Creditreform ile birlikte uluslararası işinizi güvence altına alabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgiye ulaşmak için Creditreform ofisinizle şimdi iletişime geçin.

  www.creditreform.com.tr

 • Creditreform AG

  Creditreform AG 2002 yılında kurulmuştur ve çok sayıda işletme ve hizmet sağlayıcılarını kapsayan bir holding şirketidir. Kredi derecelendirme ve alacak takibini de içeren hizmet yelpazesi ile Creditreform'un geleneksel iş alanlarını tamamlar. Müşterilerinin süreç zincirine odaklanan Creditreform, müşteri kazanımından ödemenin alınmasına kadar kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

  Creditreform AG 

 • accredis

  Toplu tahsilat uzmanı

  Accredis Inkasso GmbH & Co. KG, Creditreform şirketler grubunun bir yan kuruluşudur. Bir toplu tahsilat şirketi olarak accredis, telekomünikasyon ve e-ticaret şirketlerinden, bankalardan, yapı kooperatiflerinden ve enerji sağlayıcılarından ödenmemiş alacakların tahsilinde uzmanlaşmıştır.

  Accredis, güçlü bir BT platformunun yardımıyla, iletişim araçlarını değiştirmeye gerek kalmadan müşterilerin faturalandırma, müşteri hizmetleri, ticari ve yasal ihtar prosedürleri, borç tahsilatı ve uzun vadeli icra takibindeki alacaklar dahil tüm borç ve alacak yönetimi sürecini destekler

  Creditreform Group bünyesinde acredis ayrıca bölgeler üstü bir hizmet sağlayıcı olarak hareket eder ve alacak tahsili yetkilerinin işlenmesinde hizmetler sunarak Almanya'daki bireysel Creditreform şirketlerini destekler. Ayrıca, accredis, Federal Alman Borç Tahsilat Kurumları Birliği (BDIU) ve Almanya Çağrı Merkezi Derneği (CCV) üyesidir.

  accredis Inkasso GmbH & Co. KG
  Robert-Bosch-Straße 2a
  50354 Hürth

  Tel: (0 22 33) 966 83-0
  Fax: (0 22 33) 966 83-9

  www.accredis-inkasso.de 
  info@accredis-inkasso.de

 • Crefo Factoring Gesellschaften

  Daha fazla likidite - daha fazla güvenlik - daha fazla hizmet

  15 şirketiyle Crefo Factoring Grubu, orta ölçekli şirketler için likidite yaratma konusunda uzmanlaşmıştır. Alacaklarını Crefo Factoring şirketlerine satarak, şirketler büyüme planları için daha fazla finansal esneklik ve güvenlik için anında likidite kazanabilmektedir. İstenildiği takdirde alacak yönetimi, ihtar ve tahsilat konularındaki iş yükünün azaltılması da mümkündür.

  Crefo Factoring Grubu, merkezi olmayan 15 lokasyonda eksiksiz faktoring hizmeti sunan tek piyasa sağlayıcısıdır. Bağımsız şirketleri ile Creditreform Grubu'na entegre olmuş ve Alman Faktoring Derneği üyesidir.

  https://www.crefo-factoring.de

 • ECOFIS GmbH

  Tek bir kaynaktan profesyonel ve hatasız BT çözümleri

  ECOFIS, ağ yönetimi, BT güvenliği, barındırma ve web teknolojisi alanlarında yüksek kaliteli bir hizmet portföyü anlamına gelir. Misyonu, müşterileriyle birlikte teknik ve ekonomik iş süreçlerinin optimizasyonu için özel çözümler geliştirmek ve uygulamaktır.


  ECOFIS GmbH - Hauptsitz
  Hellersbergstraße 12
  41460 Neuss

  Tel: (0 21 31) 109-422
  Fax: (0 21 31) 109-444

  www.ecofis.de
  info@ecofis.de